HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Productnummer DigiKey
SAM8915-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
Beschrijving
CONN SOCKET IDC DUAL 10POS
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Kabelsets rechthoekige kabels Stekkerbus naar stekkerbus, omgekeerd 0,950' (289,56mm, 11,40")
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R Modellen
Categorie
Pitch - kabel
0,050" (1,27mm)
Fabrikant
Samtec Inc.
Lengte
0,950' (289,56mm, 11,40")
Serie
Functies
Polariseersleutel
Verpakking
Bulk
Kleur
Grijs, band
Status onderdeel
Actief
Afscherming
Niet afgeschermd
Type aansluiting
Stekkerbus naar stekkerbus, omgekeerd
Kabelafsluiting
IDC
Aantal posities
10
Afwerking contact
Goud
Aantal rijen
2
Dikte afwerking contact
10,0µin (0,25µm)
Pitch - connector
0,100" (2,54mm)