HTSW-101-23-L-S
Productnummer DigiKey
612-HTSW-101-23-L-S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HTSW-101-23-L-S
Beschrijving
CONN HEADER VERT 1POS
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 1 posities
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HTSW-101-23-L-S Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Serie
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Verpakking
Zak
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Goud
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal rijen
1
Materiaal contact
Fosforbrons
Aantal posities belast
Alle
Isolatiemateriaal
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Stijl
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C