IDSS-16-D-05.00-G
Productnummer DigiKey
SAM9041-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IDSS-16-D-05.00-G
Beschrijving
CABLE ASSEM .1" 16POS F-F 5"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 Kabelsets rechthoekige kabels Stekkerbus naar stekkerbus 0,417' (127,00mm, 5,00")
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IDSS-16-D-05.00-G Modellen
Categorie
Pitch - connector
0,100" (2,54mm)
Fabrikant
Samtec Inc.
Pitch - kabel
0,100" (2,54mm)
Serie
Lengte
0,417' (127,00mm, 5,00")