RF316-01SP1-07SP1-0305
Productnummer DigiKey
612-RF316-01SP1-07SP1-0305-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RF316-01SP1-07SP1-0305
Beschrijving
COAX CBL SMA TO SMB 12"
Standaard levertijd fabrikant
49 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SMB RG-316 12,01" (305,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RF316-01SP1-07SP1-0305 Modellen
Categorie
2e contact geslacht
Mannetje
Fabrikant
Samtec Inc.
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Lengte
12,01" (305,00mm)
Verpakking
Zak
Kabeltype
RG-316
Status onderdeel
Actief
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
SMA naar SMB
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
SMA plug
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
6 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Amber
2e connector
SMB plug
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 165°C