Afbeelding van SO-0575-01-01-02 is niet beschikbaar
SO-0575-01-01-02
Productnummer DigiKey
612-SO-0575-01-01-02-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SO-0575-01-01-02
Beschrijving
ROUND STANDOFF #4-40 SS 5.75MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ronde afstandhouder Met schroefdraad #4-40 Stainless Steel 0,226" (5,75mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SO-0575-01-01-02 Modellen
Categorie
Met/zonder schroefdraad
Met schroefdraad
Fabr.
Geslacht
Vrouwtje, perspassing
Serie
Schroef, draadgrootte
Verpakking
Bulk
Diameter - buiten
0,250" (6,35mm) 1/4"
Status onderdeel
Actief
Hoogte tussen bord
0,226" (5,75mm)