TSW-103-23-L-S
Productnummer DigiKey
SAM1071-03-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSW-103-23-L-S
Beschrijving
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 3 posities 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-modellen
TSW-103-23-L-S Modellen
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Meer resources
Op voorraad: 953
Fabrieksvoorraad: 2.316
Andere lengte
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Op voorraad: 241
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM