TSW-120-23-L-S
Productnummer DigiKey
SAM1071-20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSW-120-23-L-S
Beschrijving
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 20 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TSW-120-23-L-S Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Verpakking
Bulk
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal rijen
1
Materiaal contact
Fosforbrons
Aantal posities belast
Alle
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Stijl
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Shrouding
Zonder mantel
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type montage
Kleur isolatie
Zwart
Aansluiting
Soldeersel
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 292
Fabrieksvoorraad: 784
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Op voorraad: 241
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM