LC1D18P7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D18P7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D18P7
Beschrijving
TESYS CONTACTOR 3P AC3 18A 230VA
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 18 A 230 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D18P7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
690VAC, 300VDC - Max
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
195,5 VAC
Spanning 'moet vrijgeven'
69 VAC
Spoelspanning
230 VAC
Contactclassificatie (stroom)
18 A