LC1D25B7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D25B7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D25B7
Beschrijving
TESYS3P CTR 25A AC3 11KW1NO1NC24
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 25 A 24 VAC Spoel Chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LC1D25B7 Modellen
Categorie
Contactclassificatie (stroom)
25 A
Fabrikant
Schneider Electric
Schakelspanning
690 VAC - max.
Serie
Stijl aansluiting
Schroefklem
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Spanning 'moet werken'
20,4 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning 'moet vrijgeven'
7,2 VAC
Spoelspanning
24 VAC