LC1D32ED
Productnummer DigiKey
4008-LC1D32ED-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D32ED
Beschrijving
TESYS3P CTR 32A AC3 15KW1NO1NC48
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 32 A 48 VDC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D32ED Modellen
Categorie
Schakelspanning
690VAC, 300VDC - Max
Fabrikant
Schneider Electric
Functies
Hulpcontacten, diode
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
33,6 VDC
Type montage
Chassismontage, DIN-rail
Spanning 'moet vrijgeven'
4,8 VDC
Spoelspanning
48 VDC
Bedrijfstijd
72.45 ms
Contactvorm
3PST-NO (3 vorm A)
Vrijgavetijd
24 ms
Contactclassificatie (stroom)
32 A