LC1D40AD7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D40AD7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D40AD7
Beschrijving
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 40 A 42 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D40AD7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
690VAC, 300VDC - Max
Functies
Hulpcontacten
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
33,6 VAC
Spanning 'moet vrijgeven'
12,6VAC
Spoelspanning
42 VAC
Bedrijfstijd
26 ms
Vrijgavetijd
19 ms
Contactclassificatie (stroom)
40 A