LC1D65ABBE
Productnummer DigiKey
4008-LC1D65ABBE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D65ABBE
Beschrijving
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 65 A 24 VDC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D65ABBE Modellen
Categorie
Schakelspanning
690 VAC - max.
Functies
Hulpcontacten, diode
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
19,2 VDC
Spanning 'moet vrijgeven'
2,4 VDC
Spoelspanning
24 VDC
Bedrijfstijd
65 ms
Vrijgavetijd
120 ms
Contactclassificatie (stroom)
65 A