LC1D95F7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D95F7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D95F7
Beschrijving
3P CONT 95A AC3 440V 45KW 110V
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 95 A 110 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
EDA/CAD-modellen
LC1D95F7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
1000VAC - max.
Functies
Hulpcontacten
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spanning 'moet werken'
93,5 VAC
Spanning 'moet vrijgeven'
33 VAC
Spoelspanning
110 VAC
Bedrijfstijd
35 ms
Vrijgavetijd
20 ms
Contactclassificatie (stroom)
95 A