GP2T040A120U
Productnummer DigiKey
1560-GP2T040A120U-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GP2T040A120U
Beschrijving
SIC MOSFET 1200V 40M TO-247-3L
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 63 A (Tc) 322W (Tc) Through-hole TO-247-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 10mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
118 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+25V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3192 pF @ 1000 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
322W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
52mOhm @ 40A, 20V