RCLAMP10012PQTCT
Productnummer DigiKey
600-RCLAMP10012PQTCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
600-RCLAMP10012PQTCT-ND - Cut Tape (CT)
600-RCLAMP10012PQTCTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCLAMP10012PQTCT
Beschrijving
TVS DIODE 30VWM 25VC 5DFN
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25V Klem 3A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 5-DFN (2x1)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Ethernet
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
1,4pF @ 1MHz
Type
Zener
Soort
Automotive
Bidirectionele kanalen
2
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - sper doorslag (typ.)
30V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag (min.)
100V
Verpakking / doos
5-DFN
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
25V