RCLAMP1502B.TCT
Productnummer DigiKey
RCLAMP1502B.TCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
RCLAMP1502B.TCTCT-ND - Cut Tape (CT)
RCLAMP1502B.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCLAMP1502B.TCT
Beschrijving
TVS DIODE 15VWM 40VC SC75
Gedetailleerde beschrijving
40V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SC-75 (SOT523)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Serie
Toepassingen
General Purpose
Capaciteit bij frequentie
1,5pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
2
Spanning - sper doorslag (typ.)
15V (max,)
Verpakking / doos
SC-75, SOT-416
Spanning - doorslag (min.)
16,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
40V