RCLAMP1851ZATFT
Productnummer DigiKey
RCLAMP1851ZATFTTR-ND - Tape & Reel (TR)
RCLAMP1851ZATFTCT-ND - Cut Tape (CT)
RCLAMP1851ZATFTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCLAMP1851ZATFT
Beschrijving
TVS DIODE 18VWM SLP0603P2X3F
Gedetailleerde beschrijving
7,5V Klem 3A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SLP0603P2X3F
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Nee
Serie
Toepassingen
General Purpose
Capaciteit bij frequentie
0,35pF @ 1MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TJ)
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Spanning - sper doorslag (typ.)
18V (max.)
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
18,5V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
7,5V