TCLAMP3602P.TCT
Productnummer DigiKey
600-TCLAMP3602P.TTR-ND - Tape & Reel (TR)
600-TCLAMP3602P.TCT-ND - Cut Tape (CT)
600-TCLAMP3602P.TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TCLAMP3602P.TCT
Beschrijving
TVS DIODE 36VWM 11.5VC SLF2010N5
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11,5V Klem 30A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SLF2010N5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TCLAMP3602P.TCT Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
350W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Ja
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
CAN
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
2,6pF @ 1MHz
Type
Stuurinrichting (rail naar rail)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Unidirectionele kanalen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
36V (max,)
Verpakking / doos
5-UFDFN
Spanning - doorslag (min.)
40V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
11,5V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
30A (8/20µs)