TDS1401P.F
Productnummer DigiKey
600-TDS1401P.FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TDS1401P.F
Beschrijving
TVS DIODE 14VWM 20.5VC 2DFN
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20,5V Klem 22A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 2-DFN (1x0,6)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
22A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
451W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
80pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
14V (max,)
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
17,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
20,5V