TDS4001P.C
Productnummer DigiKey
600-TDS4001P.CTR-ND - Tape & Reel (TR)
600-TDS4001P.CCT-ND - Cut Tape (CT)
600-TDS4001P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TDS4001P.C
Beschrijving
TVS DIODE 40VWM 53VC 6DFN
Gedetailleerde beschrijving
53V Klem 24A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 6-DFN (1,6x1,6)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
24A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1120W (1,12kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Zener
Capaciteit bij frequentie
162pF @ 1MHz
Unidirectionele kanalen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Spanning - sper doorslag (typ.)
40V (max,)
Spanning - doorslag (min.)
46V
Verpakking / doos
6-UFDFN
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53V