TDS5801P.C
Productnummer DigiKey
600-TDS5801P.CTR-ND - Tape & Reel (TR)
600-TDS5801P.CCT-ND - Cut Tape (CT)
600-TDS5801P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TDS5801P.C
Beschrijving
TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN
Gedetailleerde beschrijving
74,5V Klem 20A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 6-DFN (1,6x1,6)
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
74,5V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
20A (8/20µs)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - piek puls
1490W (1,490kW)
Spanning - sper doorslag (typ.)
58V
Verpakking / doos
6-UFDFN
Spanning - doorslag (min.)
68V