TDS5801P.C | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TDS5801P.C |
Beschrijving | TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 74,5V Klem 20A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 6-DFN (1,6x1,6) |
Categorie | Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 74,5V |
Fabr. | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 20A (8/20µs) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogen - piek puls 1490W (1,490kW) |
Status onderdeel Actief | Vermogenslijnbescherming Nee |
Type Zener | Toepassingen General Purpose |
Unidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 58V | Verpakking / doos 6-UFDFN |
Spanning - doorslag (min.) 68V | Apparaatpakket leverancier |