UCLAMP2501T.TCT
Productnummer DigiKey
UCLAMP2501T.TCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
UCLAMP2501T.TCTCT-ND - Cut Tape (CT)
UCLAMP2501T.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCLAMP2501T.TCT
Beschrijving
TVS DIODE 2.5VWM 7.5V SLP1006P2T
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
7,5V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SLP1006P2T
EDA/CAD-modellen
UCLAMP2501T.TCT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
40W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
25pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
2,5V (max.)
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
2,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
7,5V