UCLAMP5501ZVTFT
Productnummer DigiKey
600-UCLAMP5501ZVTFTTR-ND - Tape & Reel (TR)
600-UCLAMP5501ZVTFTCT-ND - Cut Tape (CT)
600-UCLAMP5501ZVTFTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCLAMP5501ZVTFT
Beschrijving
TVS DIODE 5.5VWM 10VC 2DFN
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10V Klem 60A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 2-DFN (1x0,6)
EDA/CAD-modellen
UCLAMP5501ZVTFT Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
10V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
60A (8/20µs)
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Toepassingen
USB
Type
Zener
Capaciteit bij frequentie
500pF @ 1MHz
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
5,5V
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
5,8V