10PCV2415
Productnummer DigiKey
CC1161-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10PCV2415
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Hockeypuck
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
10PCV2415 Modellen
Categorie
Spanning - ingang
2 ~ 10 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
100 V ~ 240 V
Serie
Stroombelasting
15 A
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C