DC60SA3H
Productnummer DigiKey
CC2324-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DC60SA3H
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Hockeypuck
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DC60SA3H Modellen
Categorie
Spanning - ingang
90 ~ 280 VAC
Fabr.
Spanning - belasting
3 V ~ 60 V
Serie
Stroombelasting
3 A
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C