DC60SA7-B is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Sensata-Crydom
Op voorraad: 492
Gegevensblad
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NC (1 vorm B) Hockeypuck
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
DC60SA7-B
Productnummer DigiKey
CC1595-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DC60SA7-B
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NC 7A 3-60V
EDA/CAD-modellen
DC60SA7-B Modellen
Categorie
Spanning - ingang
90 ~ 280 VAC
Fabr.
Spanning - belasting
3 V ~ 60 V
Serie
Stroombelasting
7 A
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C