DR2220D20U
Productnummer DigiKey
CC2517-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DR2220D20U
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 20A 1-200V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) SSR met geïntegreerd koellichaam
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DR2220D20U Modellen
Categorie
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
1 V ~ 200 V
Serie
Stroombelasting
20 A
Verpakking
Bulk
Weerstand status Aan (max.)
34 mOhms
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Schroefklem
Type montage
DIN-rail
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C