DR2260A30WR
Productnummer DigiKey
DR2260A30WR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DR2260A30WR
Beschrijving
RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Solid-state contactor SPST-NO (1 vorm A) 30 A 48 ~ 600V DIN-rail Liftschroefklem
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DR2260A30WR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Type uitvoer
AC
Fabrikant
Sensata-Crydom
Stroombelasting
30 A
Serie
Spanning - ingang
90 ~ 280 VAC/DC
Verpakking
Bulk
Spanning - belasting
48 ~ 600V