DR2260D20WR
Productnummer DigiKey
DR2260D20WR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DR2260D20WR
Beschrijving
RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Solid-state contactor SPST-NO (1 vorm A) 20 A 48 ~ 600V DIN-rail Liftschroefklem
EDA/CAD-modellen
DR2260D20WR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Type uitvoer
AC
Fabrikant
Sensata-Crydom
Stroombelasting
20 A
Serie
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Spanning - belasting
48 ~ 600V