GNR10DHZ is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Sensata-Crydom
Op voorraad: 102
Gegevensblad
Direct
Crouzet
Op voorraad: 9
Gegevensblad
Similar
Altran Magnetics, LLC
Op voorraad: 17
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Module
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR10DHZ
Productnummer DigiKey
646-1016-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GNR10DHZ
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
24 V ~ 280 V
Serie
Stroombelasting
10 A
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 80°C