GNR25BCZ is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Sensata-Crydom
Op voorraad: 4
Gegevensblad
Similar
Crouzet
Op voorraad: 1
Gegevensblad
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) 3PST-NO (3 vorm A) Module
GNR25BCZ
GNR25BCZ
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
GNR25BCZ
Productnummer DigiKey
646-1027-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GNR25BCZ
Beschrijving
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - ingang
90 ~ 140 VAC
Fabr.
Spanning - belasting
48 V ~ 600 V
Serie
Stroombelasting
25 A
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 80°C