GNR35DHZ is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Sensata-Crydom
Op voorraad: 3
Gegevensblad
Similar
Crouzet
Op voorraad: 7
Gegevensblad
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Module
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR35DHZ
Productnummer DigiKey
646-1022-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GNR35DHZ
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
48 V ~ 600 V
Serie
Stroombelasting
35 A
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Schroefklem
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 80°C