S8-2405VU
Productnummer DigiKey
725-1575-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S8-2405VU
Beschrijving
RELAY REED SPST 1A 24V UL
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Reed-relais SPST-NO (1 vorm A) 24 VDC Spoel Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
S8-2405VU Modellen
Categorie
Spoelstroom
15.5 mA
Fabrikant
Sensata Technologies, Inc.
Type spoel
Zonder vergrendeling
Serie
Stijl aansluiting
PC-pen
Verpakking
Bulk
Spanning 'moet werken'
19 VDC
Status onderdeel
Actief
Spanning 'moet vrijgeven'
4 VDC
Type montage
Through-hole
Bedrijfstijd
1 ms
Spoelspanning
24 VDC
Vrijgavetijd
0.5 ms
Contactvorm
SPST-NO (1 vorm A)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie (stroom)
1 A
Materiaal contact
Rhodium (Rh)
Schakelspanning
1000 VAC, 1000 VDC - Max
Weerstand spoel
1.55 kOhms