SSF67A25B200
Productnummer DigiKey
SSF67A25B200-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSF67A25B200
Beschrijving
SENSOR LEVEL LIQ SWITCH
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SSF67A25B200 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom
600 mA
Fabrikant
Sensata Technologies, Inc.
Minimale vloeistof-specifieke zwaartekracht
Serie
Activeringsniveau schakelaar
0,984", 7,874" (25mm, 200mm)
Verpakking
Bulk
Type montage
Paneelmontage, schroefdraad M16x2
Status onderdeel
Verouderd
Materiaal – behuizing en prisma
Roestvrij staal 316
Type
Liquid
Bedrijfstemperatuur
135°C
Type uitvoer
Schakelaar (2) (enkel zwevend)
Nominale spanning
120 VDC, 250 VAC