SSF67A25B250
Productnummer DigiKey
SSF67A25B250-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSF67A25B250
EDA/CAD-modellen
SSF67A25B250 Modellen
Stroom
600 mA
Activeringsniveau schakelaar
0,984", 9,842" (25mm, 250mm)
Bedrijfstemperatuur
135°C
Type uitvoer
Schakelaar (2) (enkel zwevend)
Nominale spanning
120 VDC, 250 VAC