SSF67A25B300
Productnummer DigiKey
SSF67A25B300-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSF67A25B300
Beschrijving
SENSOR LEVEL LIQ SWITCH
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SSF67A25B300 Modellen
Stroom
600 mA
Activeringsniveau schakelaar
0,984", 11,811" (25mm, 300mm)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
135°C
Type uitvoer
Schakelaar (2) (enkel zwevend)
Nominale spanning
120 VDC, 250 VAC