SSF67A50A100
Productnummer DigiKey
SSF67A50A100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSF67A50A100
EDA/CAD-modellen
SSF67A50A100 Modellen
Stroom
600 mA
Activeringsniveau schakelaar
1,969", 3,937" (50mm, 100mm)
Bedrijfstemperatuur
135°C
Type uitvoer
Schakelaar (2) (dubbel zwevend)
Nominale spanning
120 VDC, 250 VAC