SSF67A50A150
Productnummer DigiKey
SSF67A50A150-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSF67A50A150
EDA/CAD-modellen
SSF67A50A150 Modellen
Stroom
600 mA
Activeringsniveau schakelaar
1,969", 5,906" (50mm, 150mm)
Bedrijfstemperatuur
135°C
Type uitvoer
Schakelaar (2) (dubbel zwevend)
Nominale spanning
120 VDC, 250 VAC