Afbeelding van LS018B7DH02 is niet beschikbaar
LS018B7DH02
Productnummer DigiKey
425-LS018B7DH02-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LS018B7DH02
Beschrijving
1.8" (203 X 303) 5V
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend TFT - Monochroom LVDS 15" (381,00mm) 320 x 240 (QVGA)
Categorie
Displaymodus
Doorlatend
Fabrikant
Sharp Microelectronics
Schermdiagonaal
15" (381,00mm)
Verpakking
Bulk
Zichtvlak
58,80mm B x 35,28mm H