LS027B7DH01A
Productnummer DigiKey
425-2908-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LS027B7DH01A
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Reflecterend TFT - Monochroom Seriële 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Categorie
Zichtvlak
58,80mm B x 35,28mm H
Fabrikant
Sharp Microelectronics
Achtergrondverlichting
Zonder achtergrondverlichting
Verpakking
Bulk
Puntpixels
400 x 240
Status onderdeel
Actief
Interface
Seriële
Type display
TFT - Monochroom
Puntafstand
0,15mm B x 0,15mm H
Displaymodus
Reflecterend
Basisproductnummer
Schermdiagonaal
2,7" (68,58mm)