5SY44018
Productnummer DigiKey
3473-5SY44018-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
5SY44018
Beschrijving
SUP PTOR 5SY4 4P 480V 1A 5K D-TR
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomonderbrekers 1A 400 V AC 72 V DC Hefboom DIN-rail
Categorie
Nominale spanning - AC
400 V
Fabrikant
Siemens
Nominale spanning - DC
72 V
Serie
Type actuator
Hefboom
Verpakking
Bulk
Aantal polen
4
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Geen
Type montage
DIN-rail
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, EAC, IMQ, RCM, UR, VDE
Nominale stroom (A)
1A