F1C2-070702W-R27M
Productnummer DigiKey
595-F1C2-070702W-R27MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F1C2-070702W-R27M
Beschrijving
FIXED IND 270NH 16A 3.5 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
270 nH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 16 A 3,5mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
F1C2-070702W-R27M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
27A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
3,5mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,307" L x 0,299" B (7,80mm x 7,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,083" (2,10mm)