AG5724-LPB-15TR
Productnummer DigiKey
5061-AG5724-LPB-15TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AG5724-LPB-15TR
Beschrijving
ISOLATED POE PD MODULE 24V 30W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde PoE (Power over Ethernet)-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 1A 40V - 57V Ingang
EDA/CAD-modellen
AG5724-LPB-15TR Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
24 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Functies
Regelbare uitgang
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde PoE (Power over Ethernet)-module
Efficiëntie
88,6%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
40V
Verpakking / doos
6-SMD-module
Spanning - ingang (max.)
57V
Grootte / afmetingen
1,25" L x 0,80" B x 0,46" H (31,8mm x 20,3mm x 11,8mm)
Spanning - uitgang 1
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
1A