SIT1618BA-32-33N-20.000000
Productnummer DigiKey
1473-SIT1618BA-32-33N-20.000000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SIT1618BA-32-33N-20.000000
Beschrijving
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 MHz XO (standaard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Strook
Stroom - voeding (max.)
4,7mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (5x3,2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Uitvoer
LVCMOS, LVTTL
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)