SIT5156AI-FA033IT-10.000000
Productnummer DigiKey
1473-SIT5156AI-FA033IT-10.000000 -ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SIT5156AI-FA033IT-10.000000
Beschrijving
MEMS OSC TCXO 10.00000MHZ LVCMO
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MHz DCTCXO LVCMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 10-SMD, zonder kabel
Categorie
Frequentiestabiliteit
±1 ppm
Fabr.
Absoluut trekbereik (APR)
±2,97ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
53mA
Verpakking / doos
10-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
10-CQFN (5x3,2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,042" (1,06mm)
Uitvoer
LVCMOS
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
51mA
Spanning - voeding
3,3V