SIT8918BE-23-33E-40.000000
Productnummer DigiKey
1473-SIT8918BE-23-33E-40.000000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SIT8918BE-23-33E-40.000000
Beschrijving
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
40 MHz XO (standaard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stroom - voeding (max.)
4,5mA
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-PQFN (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)