SIT9120AI-2C2-XXE100.000000
Productnummer DigiKey
1473-SIT9120AI-2C2-XXE100.000000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SIT9120AI-2C2-XXE100.000000
Beschrijving
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 MHz XO (standaard) LVDS Oscillator 2,25V ~ 3,63V Inschakelen/uitschakelen 6-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,63V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
55mA
Verpakking / doos
6-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
6-SMD (5x3,2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)