SE2609L-R | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 863-1371-2-ND - Tape & Reel (TR) |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SE2609L-R |
Beschrijving | IC AMP 802.11B/G/N 2.4GHZ 8QFN |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | RF-versterkers IC 802,11b/g/n 2,4GHz ~ 2,5GHz 8-QFN (2x2) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | RF-type 802,11b/g/n |
Fabrikant Skyworks Solutions Inc. | Spanning - voeding 3V ~ 5,5V |
Serie | Stroom - voeding 260mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) | Testfrequentie 2,4GHz ~ 2,5GHz |
Status onderdeel Verouderd | Type montage Opbouwmontage |
Frequentie 2,4GHz ~ 2,5GHz | Verpakking / doos 8-VFDFN blootliggende pad |