MBRF20100CT
Productnummer DigiKey
1655-1118-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBRF20100CT
Beschrijving
DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 100 V Through-hole TO-220-3 volledig pakket, geïsoleerde lip
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabrikant
SMC Diode Solutions
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 100 V
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Type montage
Through-hole
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket, geïsoleerde lip
Technologie
Schottky
Apparaatpakket leverancier
ITO-220AB
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
800 mV @ 5 A